Rozwód Alimenty

Sprawy o rozwód (orzeczenie rozwodu) czy separację to dziedzina prawa rodzinnego, która bywa szczególnie delikatna, trudna, a dla większości ludzi również bolesna i dramatyczna. Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak świadczy pomoc i wsparcie w sprawach rozwodowych, tak by rozwód przebiegał sprawnie, w miarę możliwości dynamicznie, szybko i możliwie bezboleśnie.

Adwokat Karol Sobkowiak czy specjaliści stanowiący zespół Kancelarii pomagają wyjaśnić kwestie sporne w tego typu postepowaniach sądowych, takie jak podział majątku wspólnego małżonków, wysokość alimentów w przypadku posiadania potomstwa, ustalenie zasad kontaktów z dziećmi itp.

Każdy nie tylko prawnik ale i dojrzały człowiek wie, że rozwód wiąże się z silnymi emocjami i trudnym do wyobrażenia stresem, dlatego to na barkach adwokata powinno spoczywać sporządzenie pozwu czy pism procesowych, czy bieżąca troska o prowadzenie i zakończenie sprawy. Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak z Wrocławia ma na swoim koncie wiele sprawnie przeprowadzonych spraw rozwodowych na terenie całego kraju.

Sprawy rozwodowe stanowią jeden z głównych kierunków w jakich specjalizuje się Kancelaria, przekonaj się o tym na umówionym spotkaniu z adwokatem.

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00