Kontakt

Potrzebujesz pomocy nieprzeciętnego i kreatywnego adwokata?


Skontaktuj się z nami w dowolny sposób wskazany poniżej.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą pomocą lub mają Państwo pytania odnośnie zakresu spraw przez nas prowadzonych serdecznie zapraszamy do kontaktu – odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.


Zapraszamy na spotkanie podczas którego zapoznamy się szczegółowo z Twoją sprawą.


Celem umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 515 585 052, e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź poprzez wypełnienie poniższego formularza.

 

Adres
Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495


Kontakt

Tel. +48 515 585 052
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Formularz kontaktowy
Lokalizacja

 

 

Przetwarzanie danych osobowych

 

Osoba kontaktująca się z Kancelarią poprzez formularz kontaktowy lub mailowo, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, seria i numer dokumentu tożsamości, nr PESEL/NIP, e-mail, nr telefonu) niezbędnych do realizacji obsługi prawnej Klienta oraz wszystkich czynności z nią związanych. Powierzenie przetwarzania danych jest dobrowolne. Administratorem Państwa danych osobowych jest Adwokat Karol Sobkowiak prowadzący Kancelarię Adwokacką z siedzibą przy Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9, 50-077 Wrocław. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem tradycyjnej korespondencji, korespondencji email pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie pod numerem +48 515 585 052. Każda z osób ma prawo wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, w tym również drogą elektroniczną. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wykonania, rozliczenia i zabezpieczenia prawidłowego wykonania sprawy o dochodzenie roszczeń bądź do odwołania zgody przez Zleceniodawcę, po tym zaś czasie zostaną usunięte z bazy. Dane będą wykorzystywane bezpośrednio przez Administratora oraz podmioty ściśle z nim współpracujące jedynie dla celów realizacji przedmiotowej sprawy. Zleceniodawca ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zleceniodawca potwierdza, że ma świadomość, że w razie cofnięcia zgody, dane mogą być w dalszym ciągu przetwarzane w zakresie wynikającym z celu i charakteru umowy, a także obowiązujących przepisów prawa.

 

 

 

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00