O Kancelarii

writing 1149962 640

Kancelaria mieści się na terenie Wrocławia (szczegółowy adres znajduje się w zakładce kontakt). Działalność kancelarii obejmuje obszar zarówno miasta Wrocław jak i według potrzeb Klientów, obszar całego kraju, a także obejmuje swoim zakresem porady udzielane drogą internetową. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem możliwe jest przeprowadzenie spotkania poza siedzibą Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak świadczy pomoc prawną Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz podmiotom instytucjonalnym.

Oferta kancelarii obejmuje zarówno udzielanie porad prawnych w sprawach bieżących, jak również całkowitą reprezentację i obronę przed sądami, organami ścigania oraz jednostkami administracyjnymi we wszystkich instancjach, a także obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Zespół wyspecjalizowanych prawników, środki techniczne, elastyczność w komunikacji oraz bogate doświadczenie w kontaktach z przedsiębiorcami oraz w reprezentowaniu interesów naszych Klientów przed sądami, organami ścigania i organami administracji publicznej zarówno w kraju jak i za granicą, gwarantują profesjonalizm świadczonych przez nas usług oraz sprawiają, że cieszymy się zaufaniem Klientów.

Warto wskazać, że reprezentujemy naszych Klientów w transakcjach i sprawach międzynarodowych, negocjacjach oraz w sądach i trybunałach, jednocześnie zapewniając kompleksową i efektywną obsługę prawną w sprawach lokalnych.

Bogata praktyka, dostosowanie działania do indywidualnych potrzeb Klienta, dynamika i elastyczność ekspertów Kancelarii, czynią z nas idealnego partnera dla każdego poszukującego nowoczesnej obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Każdego dnia pracujemy na satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów.

 

ADWOKAT WROCŁAW

Adwokat Karol Sobkowiak - Jestem adwokatem prowadzącym własną Kancelarię Adwokacką, w ramach której zajmuje się głównie sprawami znajdującymi się w obszarze prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa medycznego, szeroko pojętego prawa karnego oraz świadczę pomoc i obsługę dedykowaną przedsiębiorcom.

W nawiązaniu do powyższego mogę zaznaczyć, że znaczna część obsługiwanych spraw dotyczy postepowań rozwodowych, jak i spraw dotyczących unieważnienia, odfrankowienia kredytów frankowych czyli tzw. pomocy frankowiczom na obszarze całego kraju. W związku z prowadzoną praktyką zawodową często bywam również postrzegany przez pryzmat postepowań sądowych w związku z odpowiedzialnością za zdarzenia medyczne – występując zarówno po stronie lekarzy jak i pacjentów.

W ramach działalności pro bono często występuję w sprawach karnych, reprezentując interesy małoletnich pokrzywdzonych, ofiar przemocy seksualnej, czy innych ciężkich przestępstw. Jestem absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz szeregu studiów podyplomowych i szkoleń. Nadto jestem absolwentem studiów managerskich wzbogaconych wieloletnim doświadczeniem jako manager podmiotów na rynku finansowym w kraju i za granicą. Ukończyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Następnie po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego zostałem wpisany na listę adwokatów Wrocławskiej Izby Adwokackiej.

Jeśli miałbym określić siebie na gruncie zawodowym w kilku zdaniach, to zdecydowanie w swojej  działalności kieruję się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta, co pozwala dostosować świadczone usługi do Państwa potrzeb i oczekiwań. W codziennej praktyce prezentuje wysoki poziom zaangażowania. Będąc świadomym, że relacja adwokat-Klient winna opierać się przede wszystkim na zaufaniu, z najwyższą starannością przestrzegam zasady wedle której wszelkie przekazywane informacje pozostają objęte tajemnicą adwokacką. Strategię działań zawsze ustalam wspólnie z Klientem, jak również na każdym etapie postępowania obszernie informuje o jego przebiegu.

Mając na uwadze dobro moich Klientów i chcąc świadczyć jak najlepszą obsługę prawną, jako adwokat nieustannie podejmuję dodatkowe szkolenia. W celu zapewnienia kompleksowych usług współpracuję z prawnikami i specjalistami z różnych dziedzin, w tym kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi.

Znajdziecie mnie Państwo na stronie internetowej:  www.adwokat-sobkowiak.pl  oraz na naszym kancelaryjnym fanpage na Facebooku – serdecznie zapraszam do współpracy.

Karol Sobkowiak – Adwokat

Obszar działania

Oferowane przez nas usługi prawne świadczymy na terenie całego kraju, a w szczególności w  miejscowościach:

Dolnośląskie:
Wrocław, Oława, Oleśnica, Strzelin, Środa Śląska, Milicz, Wołów, Trzebnica, Świdnica, Kłodzko, Bolesławiec, Dzierżoniów, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Zgorzelec, Lubin.

Opolskie:
Opole, Nysa, Brzeg, Prudnik, Kędzierzyn Koźle.
Wielkopolskie:
Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Koło.

Mazowieckie:

Warszawa.

Łódzkie:
Wieruszów, Wieluń, Bełchatów, Łódź.

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00