Porada on-line

PORADA INTERNETOWA

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom Klientów adwokat Karol Sobkowiak i partnerzy- oferują usługę w formie porady prawnej przez Internet.

Aby uzyskać porady prawne on-line należy wypełnić poniższy formularz lub przesłać zapytanie w formie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej widoczny na stronie, szczegółowo opisując swój problem prawny i formułując pytanie do adwokata, wskazując jednocześnie swoje dane personalne i adres e-mail, numer telefonu do ewentualnego kontaktu. Po otrzymaniu zapytania od Państwa, po wstępnej analizie sprawy, prześlemy Państwu wycenę usługi i termin jej realizacji.

Po zaakceptowaniu przez Państwa ceny porady, należy wpłacić ustalone honorarium na podany numer rachunku bankowego Kancelarii widoczny na dole strony.  Korzystając z usługi porady prawnej on-line, możliwe jest również uzyskanie wzoru pisma procesowego (przygotowujemy pozwy, odpowiedzi na pozew, wnioski do Sądu itp.).

 

GWARANTUJEMY SZYBKIE DZIAŁANIE

Wystarczy telefoniczny lub mailowy kontakt z Kancelarią, by ustalić najbliższy możliwy termin konsultacji. Po zapoznaniu się ze specyfiką sprawy, doradzimy Ci korzystny i najbardziej optymalny sposób postępowania. Czasem jest to profesjonalna porada, czasem konieczne okaże się kompleksowe i wszechstronne wsparcie w toczącym się bądź przyszłym postępowaniu sądowym.

W naszej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawiamy interes naszych Klientów, po zapoznaniu się z Państwa sprawą - przedstawimy rozwiązania uwzględniające specyfikę każdego z problemów, które są dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zawsze możesz liczyć na szybką pomoc naszego zespołu w Twojej sprawie.

Zapraszam do kontaktu oraz współpracy - adwokat Karol Sobkowiak

 

Opinia prawna oraz analiza dokumentów przez internet - w sprawie frankowej jest całkowicie bezpłatna – skontaktuj się ze specjalistami Kancelarii uzyskaj opinię na temat swojej umowy kredytowej i zaczynamy działać, zdecyduj i nie daj się robić we ,,FRANKA

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00