Prawo karne

Sprawy karne to jedne z najczęstszych spraw sądowych w Polsce. Jeżeli Ty sam lub bliska Tobie osoba znalazła się w sytuacji w której doszło do tymczasowego aresztowania? Postawiono Ci zarzut popełnienia przestępstwa? Popełniłeś wykroczenie? Otrzymałeś wezwanie na policję lub prokuraturę, a może stałeś się ofiarą przestępstwa i próbujesz dochodzić sprawiedliwości na drodze sądowej? Wtedy z całą pewnością potrzebny Ci sprawdzony adwokat, który zadba o Twoje prawa.

Kancelaria Adwokacka adwokat Karol Sobkowiak Wrocław pomogła wielu uczestnikom spraw karnych – zarówno ofiarom przestępstw, jak i osobom, którym postawiono prokuratorskie zarzuty popełnienia przestępstw czy zostały tymczasowo aresztowane w ramach stosowania środka zapobiegawczego.

Kancelaria posiada doświadczenie wynikające z uczestnictwa w licznych przesłuchaniach w komisariatach policji, prokuraturach i przeprowadzanych przed sądem, a także w rozprawach, konfrontacjach czy okazaniach, a w szczególności w realizowaniu obrony osób tymczasowo aresztowanych.

Kancelaria wielokrotnie pomagała również rodzinom i bliskim osób aresztowanych, zarówno w kontaktach z osadzonymi, jak i sporządzaniu pism do sądów i prokuratur, skarg, zażaleń, apelacji po wyroku sądu.

Bez względu na to, czy jesteś podejrzanym, oskarżonym czy pokrzywdzonym, zadbaj o swoje prawa i skontaktuj się z adwokatem.

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00