Podział majątku

Niewątpliwie wielu czytelników utożsamia podział majątku z orzeczonym rozwodem i z tym co należy unormować w okresie kiedy pomiędzy byłymi małżonkami w dalszym ciągu pozostaje tzw. majątek wspólny. Należy pamiętać, że uzyskanie orzeczenia rozwodowego nie kończy relacji byłych małżonków, w wielu przypadkach jest to dopiero początek trudnej i wyboistej drogi sądowej.

Sądowy podział majątku małżeńskiego prowadzony jest w ramach postępowania cywilnego. Postępowanie jest wszczynane na wniosek wnioskodawcy. Rzetelne rozpoczęcie i zainicjowanie omawianego postępowania, cała ta droga, konstruowania pism dotyczących podziału majątku, jest skomplikowana i obarczona zarówno dużą szczegółowością jak i szeregiem elementów istotnych dla wydania rozstrzygnięcia przez sąd, dlatego warto skorzystać z fachowej pomocy profesjonalisty - adwokata prowadzącego tego typu sprawy.

Kancelaria Adwokacka Karol Sobkowiak z Wrocławia wielokrotnie pomagała w podziałach majątku i z sukcesem reprezentowała Klientów w sprawach o podział majątku wspólnego po rozwodzie.

Pełny profesjonalizm i rzetelność są w przypadku spraw o podział majątku kluczowe. Pomoc Kancelarii pozwoli przejść Ci ten niełatwy życiowy moment oraz ten proces z pozytywnym finałem.

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00