GAZETA WYBORCZA - SPRAWA O ROZWÓD - W DODATKU PRAWNYM 

W związku z współpracą z jednym z najchętniej czytanych tytułów prasy w naszym kraju, jakim jest ogólnopolski, opiniotwórczy dziennik społeczno-polityczny Gazeta Wyborcza,  mam ogromną przyjemność serdecznie Państwa zaprosić do lektury treści publikacji tworzonych z naszym udziałem.

Gazeta Wyborcza dnia 29 stycznia, w wydanym dodatku prawnym ,,Pomoc Prawna’’, zdecydowała się opublikować artykuł z cyklu ,,Prawo Rodzinne’’ w którym jako adwokat od rozwodów odpowiadam na stawiane pytanie - Porada prawna u prawnika od rozwodów to kluczowy etap przygotowania do rozwodu. Dlaczego?

Podobnie jak dziennikarze z Gazety Wyborczej mam nadzieje, że problematyka dotycząca sprawy o rozwód, ograniczenia władzy rodzicielskiej, czy pozbawienia władzy rodzicielskiej nad dzieckiem dla wielu z Państwa będzie źródłem przydatnych informacji.

 

Raz jeszcze zapraszam i zachęcam do przeczytania treści prawnych dotyczących rozwodu, czy mówiąc szeroko prawa rodzinnego, a współtworzonych z naszym skromnym udziałem.

 

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu

Adwokat Wrocław

Karol Sobkowiak

tel. 515 585 052

 

ADWOKAT WROCŁAW – ADWOKAT LUBIN – ADWOKAT OLEŚNICA – ADWOKAT WOŁÓW – ADWOKAT TRZEBNICA – ADWOKAT OŁAWA – ADWOKAT KOŁO – ADWOKAT ŚRODA ŚLĄSKA – ADWOKAT KALISZ – ADWOKAT OSTRÓW WLKP – ADWOKAT KONIN – ADWOKAT JELENIA GÓRA – ADWOKAT MILICZ 

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00