ROZWÓD ADWOKAT WROCŁAW

W związku z prowadzoną współpracą z jednym z najchętniej czytanych portali regionalnych o charakterze informacyjnym, a mianowicie www.tuwroclaw.com, mam ogromną przyjemność serdecznie Państwa zaprosić do lektury treści publikacji autorstwa redakcji ,,TuWrocław’’, tworzonych z naszym skromnym wkładem.

Zapraszamy do lektury artykułu publikowanego na łamach TuWrocław, który powstał z naszym skromnym udziałem, jako Kancelarii obsługującej m.in. sprawy sądowe o rozwód -

Tyt. ,,Rozwód z orzeczeniem o winie - jak przebiega i co daje?’’

 

Podobnie jak dziennikarze i redaktorzy z ,,TuWrocław’’ mam nadzieje, że problematyka dotycząca szeroko pojętej sprawy o rozwód oraz artykuły tematyczne w tym zakresie, dla wielu z Państwa okażą się przydatnym źródłem informacji.

Mam również nadzieje, że publikowane materiały, rzucą trochę światła czym jest rozwód, jakie są jego skutki, jak przygotować się do sprawy o rozwód, jak można sprawnie się rozwieść, czy jakie elementy zawiera wyrok rozwodowy i czego należy przypilnować chcąc zadbać o swoje interesy w postepowaniu o orzeczenie rozwodu.

Raz jeszcze zapraszam i zachęcam do przeczytania na łamach portalu.

 

treść artykułu dostępna pod linkiem:

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,rozwod-z-orzeczeniem-o-winie-jak-przebiega-i-co-daje,wia5-3273-66706.html

 

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu

Adwokat Wrocław

Karol Sobkowiak

tel. 515 585 052

 

ADWOKAT WROCŁAW – ADWOKAT LUBIN – ADWOKAT OLEŚNICA – ADWOKAT WOŁÓW – ADWOKAT TRZEBNICA – ADWOKAT OŁAWA – ADWOKAT KOŁO – ADWOKAT ŚRODA ŚLĄSKA – ADWOKAT KALISZ – ADWOKAT OSTRÓW WLKP – ADWOKAT KONIN – ADWOKAT JELENIA GÓRA – ADWOKAT MILICZ 

Adres

Kancelaria Adwokacka
Karol Sobkowiak
Ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 9
50-077 Wrocław

Konto: ING Bank Śląski Oddział
we Wrocławiu
22 1050 1575 1000 0092 8059 2495

Godziny otwarcia

pon-pt: 08:00-18:00